Logo CMiOW

Wizyta przedstawicieli Instytutu Ochrony Krajobrazu Pomorza

Centrum Monitoringu i Ochrony Wód nieustannie dąży do wspierania wszystkich aktywności mających na celu ochronę środowiska naturalnego. Dlatego z wielką przyjemnością chcieliśmy podzielić się informacją o naszej ostatniej inspirującej wizycie.

W piątek, 20 października, z okazji Międzynarodowego Dnia Krajobrazu, mieliśmy zaszczyt gościć przedstawicieli Instytutu Ochrony Krajobrazu Pomorza. Ta wizyta była okazją do specjalistycznej wymiany wiedzy oraz doświadczeń związanych z ochroną krajobrazu, a także sposobów efektywnej realizacji programów mających na celu ochronę naszego pięknego środowiska, w tym naszych cudownych jezior.

Spotkanie to pozwoliło nam na jeszcze głębsze zrozumienie kwestii ochrony krajobrazu oraz na zapoznanie się z innowacyjnymi podejściami i rozwiązaniami w tej dziedzinie. Świadomość, że możemy czerpać z wiedzy i doświadczenia tak renomowanej instytucji, jak Instytut Ochrony Krajobrazu Pomorza, daje nam nadzieję na skuteczną realizację naszych programów ochrony krajobrazu i przyczynienie się do dalszego rozwoju ochrony środowiska naturalnego.

Dziękujemy przedstawicielom Instytutu Ochrony Krajobrazu Pomorza za wizytę i inspirujące rozmowy. Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem oraz dowiedzieć się od Was wiele nowych rzeczy. Nasza wspólna praca na rzecz ochrony krajobrazu i naszych jezior nabiera teraz jeszcze większego znaczenia.

Jesteśmy zdecydowani na kontynuowanie naszej współpracy i wspólną pracę na rzecz zachowania piękna naszej przyrody.

fot. J. Dunalska