Logo CMiOW

Wycieczka uczniów ze Stężycy

W dniu 7 listopada 2023 roku mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszym Centrum Monitoringu i Ochrony Wód wyjątkowych gości – uczniów ze Szkoły Podstawowej w Stężycy. To był wyjątkowy dzień, w którym mogliśmy dzielić się wiedzą i pasją z młodszym pokoleniem, przekazując im tajemnice naszego ogródka meteorologicznego oraz zasady funkcjonowania monitoringu i ochrony wód.

Rafał Głuszewskie z ogromnym zaangażowaniem oprowadzał naszych młodych gości po naszym Centrum. Dzięki niemu uczniowie mieli okazję przyjrzeć się z bliska różnym przyrządom meteorologicznym oraz dowiedzieć się, jak działa monitoring i ochrona naszych wód. Jego entuzjazm i pasja do tematu sprawiły, że wizyta stała się nie tylko edukacyjnym przeżyciem, ale również źródłem inspiracji do odkrywania tajemnic przyrody i jej ochrony.

Dla naszego Centrum ta wizyta była wyjątkowym wydarzeniem, które cieszyło nas nie tylko z powodu podziwiania naszej pracy, ale także z powodu możliwości dzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem z młodymi pokoleniami. Mamy nadzieję, że wizyta w Centrum Monitoringu i Ochrony Wód była dla uczniów równie fascynującym doświadczeniem, jak dla nas była przyjemnością.

Dziękujemy wszystkim za tę wizytę i mamy nadzieję, że nasze spotkanie przyczyniło się do zwiększenia zrozumienia i zainteresowania sprawami związanymi z meteorologią. Jesteśmy przekonani, że młode pokolenie może wiele zdziałać w dziedzinie ochrony środowiska i cieszymy się, że mogliśmy do tego nieco przyczynić się razem.

Dziękujemy jeszcze raz i czekamy na kolejne wizyty!